Contact

Wij denken graag met u mee.

Een persoonlijk gesprek?

We denken graag met u mee.

John de Vreede

Algemeen Directeur / eigenaar
M +31(0)6 20 19 84 02
Email: john@devreedeholland.nl

Nathalie Fasé

Marketing & Productmanager
M +31(0)6 13 11 07 07
Email: marketing@devreedeholland.nl

Anne-Bert Fokkema

Retail Marketing & Sales
M +31(0)6 53 32 16 56
Email: annebert@devreedeholland.nl

Herman de Vreede

Eigenaar
M +31(0)6 20 44 44 53
Email: herman@devreedeholland.nl

Lenhard van Ballegooijen

Operationeel Directeur
M +31 (0)6 18 29 67 48
Email: lenhard@devreedeholland.nl

Carla Planken

Sales & Marketing support medewerker
T: 010-52 10 174
Email: verkoop@devreedeholland.nl

Robin Saan

Senior accountmanager
M +31(0)6 23 46 42 69
Email: robin@devreedeholland.nl

Stephen de Boer

Account Manager
M +31(0)6 27 07 14 45
Email: stephen@devreedeholland.nl

Claudia de Veld

Sales & Marketing support medewerker
T: 010-52 10 174
Email: verkoop@devreedeholland.nl

Cécile van Nieuwkoop

Sales & Marketing support medewerker
T: 010-52 10 174
Email: verkoop@devreedeholland.nl

Rinaldo Janssen

Sales & Marketing Manager
M +31(0)6 19191605
Email: rjanssen@devreedeholland.nl

Stuur een bericht

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Contactgegevens

De Vreede Holland

Krokussenweg 15
2665 ND Bleiswijk

T +31 (0)10 521 87 28
F +31 (0)10 521 89 53
info@devreedeholland.nl

KvK nr 27267484