Contact

Wij denken graag met u mee.

Een persoonlijk gesprek?

We denken graag met u mee.

Rex van der Salm

Senior accountmanager
T:+31(10) 524 28 45
M: +31(0)6 12 31 09 03
Email: rex@devreedeholland.nl

Frans Mourits

Accountmanager daghandel
T: +31(10) 524 28 47
M: +31 (0)6 19 19 18 03
Email: fmourits@devreedeholland.nl

Sam van der Meide

Junior accountmanager
T: +31(10) 524 28 49
M: +31(0)6 34 70 26 73
Email: sam@devreedeholland.nl

Backoffice Sales & Marketing

T: +31 (0)10 52 10 174
Email: verkoop@devreedeholland.nl

Logistiek 

Klik hier voor informatie over laden en lossen van bestellingen.

Administratie & Facturering

Klik hier voor informatie voor administratie en facturering.

John de Vreede

Algemeen Directeur / eigenaar
Email: john@devreedeholland.nl

Ricardo Kraak

Operationeel Directeur
Email: ricardo@devreedeholland.nl

Sukjing Cheung

Sales & Marketing Manager
T: +31(10) 524 28 43
M: +31(0)6 57 84 76 77
Email: sukjing@devreedeholland.nl