Contact

Wij denken graag met u mee.

Een persoonlijk gesprek?

We denken graag met u mee.

John de Vreede

Algemeen Directeur / eigenaar
Email: john@devreedeholland.nl

Ricardo Kraak

Operationeel Directeur
Email: ricardo@devreedeholland.nl

Rob van Vliet

Commercieel Directeur
Email: rob@devreedeholland.nl

Rex van der Salm

Sales Manager
M: +31(0)6 12 31 09 03
Email: rex@devreedeholland.nl

Sukjing Cheung

Trade Marketeer
M: +31(0)6 57 84 76 77
Email: sukjing@devreedeholland.nl

Herman de Vreede

Eigenaar
M :+31(0)6 20 44 44 53
Email: herman@devreedeholland.nl

Robin Saan

Senior accountmanager
M: +31(0)6 23 46 42 69
Email: robin@devreedeholland.nl

Frans Mourits

Accountmanager daghandel
M: +31 (0)6 19 19 18 03
Email: fmourits@devreedeholland.nl

Logistiek 

Klik hier voor informatie over laden en lossen van bestellingen.

Backoffice Sales & Marketing

T: +31 (0)10 52 10 174
Email: verkoop@devreedeholland.nl

Administratie & Facturering

Klik hier voor informatie voor administratie en facturering.

Stuur een bericht

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Bezoekadres

Albert van ‘t Hartweg 22
2665 LJ Bleiswijk

Hoofdlocatie
Krokussenweg 15
2665 ND Bleiswijk

 

T +31 (0)10 521 87 28

F +31 (0)10 521 89 53

KvK nr 27267484
Spring naar toolbar